Efekty świetlne i wodne na eventach

Efekty świetlne i wodne na eventach

0 1468
Pokazy laserowe

Eventy powinny zaskakiwać uczestników. W czasach ogólnodostępnej rozrywki, dostarczanej pod najróżniejszymi postaciami, trzeba wymyślić coś naprawdę wyjątkowego, by przykuć uwagę zgromadzonych widzów. Wobec takiego trendu klienci firm eventowych coraz chętniej wybierają efekty wodne i świetlne, które zapierają dech w piersiach i wywołują efekt WOW. Wydarzenia okraszone takimi niespodziankami długo pozostają w pamięci.

Każdy żywioł wydaje się być nieposkromionym. Woda kojarzy się z życiem, ale też z szalejącymi sztormami i rwącymi, górskimi strumieniami Może dlatego okiełznanie tego żywiołu przez siły ludzkie wydaje się tak niezwykłe. Fontanny, których wystrzeliwane strumienie łączą się w niesamowite kształty, tunele utworzone z wody, pod którymi można przejść całkowicie suchym – to tylko niektóre z niesamowitych atrakcji, które składają się na pokazy wodne. Pulsujące kolorami strumienie, fikuśne wodne serpentyny wprawiają w zachwyt każdego uczestnika eventu.

Do efektów wodnych zyskujących na popularności można zaliczyć cyfrowe wodospady. Są to ekrany wodne, na których wyświetlić można właściwie wszystko. Najbardziej zaawansowane posiadają połączenie z tabletem – uczestnik eventu zostaje zaproszony do narysowania dowolnego wzoru na urządzeniu, który po chwili pojawia się na powierzchni cyfrowego wodospadu. Logo firmy wyświetlone na ekranie wodnym z pewnością będzie przyciągać wzrok klientów. Poza tym kolor wody można dobrać do kolorystyki i tematu wydarzenia, co sprawi, że cyfrowy wodospad stanie się integralną częścią całego przedsięwzięcia.

Pokazy laserowe towarzyszą wielu imprezom plenerowym, ale przecież znajdują swoje miejsce także na mniejszych wydarzeniach, takich jak kameralne koncerty czy wesela. Lasery połączone z muzyką dają niezwykłe multimedialne show. Szczególne wrażenie robią na ludziach pokazy plenerowe, podczas których kolorowe wiązki światła przenoszą uczestników w innych wymiar rozrywki, a na najbardziej fantazyjnych pokazach z laserów układają się w figury, a nawet postacie zwierząt i ludzi.

Wyjątkowo efektowną odmianą pokazów świetlnych jest mapping, w którym dwuwymiarowe animacje spotykają się z przestrzenią trójwymiarową. Przygotowane projekcje multimedialne wyświetla się na ścianach budynków, mostach, samochodach i innych – tutaj właściwie nie ma ograniczeń, wielkość projekcji może być naprawdę różna. Mapping doskonale sprawdzi się na różnego rodzaju eventach – ciężko przejść obojętnie obok, gdy budynek ożywa feerią świateł.

Wymienione tu efekty świetlne i wodne, początkowo charakterystyczne tylko dla dużych imprez plenerowych, coraz częściej wykorzystywane są również podczas mniejszych wydarzeń organizowanych w czterech ścianach. Event, na którym pojawi się przynajmniej jeden z tych efektów z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników i jednocześnie doskonale sprawdzi się jako forma reklamy dla firmy.

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź