Pod dachem czy pod chmurką?

Pod dachem czy pod chmurką?

0 1425

Obiektów przystosowanych do organizacji imprez firmowych przybywa w Polsce z roku na rok. Nic zatem dziwnego, że rozwijająca się w błyskawicznym tempie infrastruktura powoduje, że tego typu eventy są coraz bardziej popularne. Odwiecznym dylematem pozostaje jednak to, czy zdecydować się na bankiet w specjalnie przygotowanej do tego sali czy też postawić na imprezę w otoczeniu przyrody na świeżym powietrzu. To nieodłączne pytanie, które zadają klienci: gdzie jest idealne miejsce na event – pod dachem czy pod chmurką?

Podejmując decyzję w tej kwestii trzeba przede wszystkim uzależnić miejsce wydarzenia od jego rodzaju, charakteru. Odpowiednią lokalizacją dla eleganckiego przyjęcia czy gustownego jubileuszu będzie specjalnie do tego przeznaczone pomieszczenie. Z kolei integracyjny wyjazd dla pracowników firmy to znakomita okazja do zabawy pod gołym niebem. Doskonałym urozmaiceniem są atrakcje, adekwatne do przedsięwzięcia i miejsca.

Bankiet na saliWydarzenia takie jak bankiety, inauguracje czy uroczyste wizyty zagranicznych gości muszą być zorganizowane na najwyższym poziomie – stanowią bowiem pewnego rodzaju wizytówkę firmy, która wpłynie na to, jak będzie ona postrzegana. W związku z tym, aby zadbać o prestiż takiego eventu, powinien mieć on miejsce w zamkniętych, świadomie przygotowanych do tego celu pomieszczeniach. Taka decyzja to także pewność zabawy o każdej porze dnia i roku, bez potrzeby uwzględniania takich czynników jak pogoda. To także możliwość dowolnej aranżacji scenograficznej, wyposażenia multimedialnego i oświetlenia, które znakomicie sprawdzają się także jako jedna z atrakcji. Ponadto tego typu imprezy wzbogacą również wszelkiego rodzaju pokazy taneczne, choreograficzne czy też występy zaproszonych gości.

Prezentacje i premiery wprowadzanych na rynek usług i produktów, konferencje i szkolenia połączone z elementami integracyjnymi – te wydarzenia także warto zorganizować „pod dachem”. Takie rozwiązanie dostarcza możliwości wydzielenia osobnej przestrzeni zarówno dla demonstracji, jak i poczęstunku czy rozmowy.

Przyjęcie w plenerzeW przypadku takich eventów jak piknik rodzinny, impreza tematyczna czy spotkanie integracyjne, czyli imprez mniej oficjalnych, warto z kolei rozważyć ich organizację „pod chmurką”. Miejsce poza murami sprzyja przyjemnemu spędzaniu czasu ze znajomymi z pracy czy też rodziną. Tego typu wydarzenia najczęściej zaplanować w sezonie letnim, kiedy to pogoda sprzyja przebywaniu na zewnątrz. Event na dworze oferuje pełną gamę atrakcji – oprócz występu gwiazdy wieczoru, która może być centralnym punktem imprezy, na miejscu umieścić można wszelkiego rodzaju symulatory, gokarty czy quady lub też biorąc pod uwagę imprezy rodzinne – dmuchane zamki czy elektryczne kolejki. Zazwyczaj są to te atrakcje, których obecność nie jest niemożliwa podczas uroczystości firmowej odbywającej się w zamkniętym pomieszczeniu. Eventy na świeżym powietrzu to także swobodny strój i dowolna tematyka, głównie nastawiona na sportową rywalizację – te czynniki z pewnością zachęcają do wzięcia udziału w takim wydarzeniu i świetnej zabawy.

Decyzja o wyborze miejsca na event powinna być przede wszystkim uzależniona od tego, jakie jest jego główne zamierzenie. Niektórych imprez po prostu nie wypada zorganizować na świeżym powietrzu, inne z kolei nie oddałyby swojego charakteru, gdyby zorganizować je w miejscu zadaszonym. W każdym przypadku jednak agencje eventowe w pełni wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, realizując wszelkie ich wizje i plany.

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź