Wygraj trzydniowy karnet na Audioriver 2015

Wygraj trzydniowy karnet na Audioriver 2015

0 1055
Konkurs Audioriver

Festiwal Audioriver to istotny punkt wakacyjnych planów każdego miłośnika muzyki elektronicznej i alternatywnej. W tym roku to wielkie muzyczne wydarzenie odbędzie się w Płocku po raz 10. W związku z pełną rocznicą zorganizowaliśmy konkurs, w którym wygrać można trzydniowy karnet na jeden z najlepszych polskich festiwali!

Od lat wszystkie koncerty i sety DJ-skie w ramach Audioriver cieszą się ogromną popularnością, a sam festiwal otrzymuje wiele nominacji i wyróżnień. Od 2010 roku corocznie nominowany jest do najlepszych wydarzeń w kategorii Best Medium-Sized Festival na Festival Awards Europe – w ubiegłym roku znalazł się w TOP 12.

W tym roku data festiwalu wyznaczona jest na 24-26 lipca – mimo odległego terminu duża część biletów została już wyprzedana. Organizatorzy dawkują emocje stopniowo ujawniając artystów, którzy zagrają na festiwalu. Na chwilę obecną największymi gwiazdami muzyki elektronicznej, które w tym roku pojawią się na scenie w Płocku są Roisin Murphy i Underworld. Lista artystów jest bardzo długa, a znaleźć na niej można także: Adam Beyer, ALSO, Audion live, Baasch, Dieselboy, Black Coffee, Breakage, Fur Coat, Gramatik, Anja Schneider i wiele innych. Warto dodać, że Audioriver to nie tylko koncerty – w trakcie trwania festiwalu odbywają się również Targi Muzyczne, Kino Festiwalowe, Fashion Day oraz Sun/Day. Targi to doskonała okazja do kupna płyt, gadżetów, rozmów z właścicielami wytwórni oraz managerami klubów.

W jaki sposób można stać się posiadaczem trzydniowego karnetu? Wystarczy za pomocą konta na Facebooku polubić nasz profil, udostępnić post konkursowy oraz w komentarzu pod nim zaproponować pomysł na swoją wymarzoną imprezę integracyjną. Najciekawsza i najbardziej kreatywna odpowiedź zostanie nagrodzona trzydniowym karnetem na festiwal Audioriver 2015 w Płocku. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 5 maja do godziny 12.00. Dla autorów najciekawszych odpowiedzi przewidujemy nagrodę dodatkową w postaci zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną w naszej agencji! Szczegółowy regulamin konkursu znaleźć można tutaj.

Audioriver to zdecydowanie jeden z najlepszych festiwali muzyki elektronicznej w Polsce. Nasz konkurs to doskonała okazja, aby przeżyć podczas wakacji 3 dni przepełnione muzyką na nadwiślańskiej plaży w Płocku.

Podobne artykuły

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź